Sorescu arbitreaza in sferturile de finala ale EURO 2014 – Futsal

Postat de Ionut BorcanNici un comentariufeb. 04, 2014

Futsal_Belgia_Euro2014Ziua si jocul pentru Bogdan Sorescu, la turneul final al Campionatului European de Futsal din Belgia. El va oficia astazi la un meci din sferturile de finala ale competitiei. Partida se va disputa in sala “Sportpaleis”, din Antwerp, de la ora 19:00 (18:00, locala). 

Italia – Croatia, sferturi de finala

A1: Fernando Gutiérrez Lumbreras (Spania)

A2: Bogdan Sorescu (România)

R: Timo Onatsu (Finlanda)

Cronometror: Ivan Shabanov (Rusia)

Vezi si:

Inca un joc pentru Sorescu la EURO 2014 – Futsal

Futsal: Sorescu va conduce primul joc la Euro 2014

FUTSAL: Bogdan Sorescu, prima delegare la Euro 2014

FUTSAL: Un roman, pe lista celor 16 arbitri de la EURO 2014 / Turneul debuteaza astazi

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!