Inca un joc pentru Sorescu la EURO 2014 – Futsal

Postat de Ionut BorcanNici un comentariufeb. 02, 2014

sigla_EURO-2014_futsalUEFA i-a incredintat un nou joc romanului Bogdan Sorescu, la turneul final al Campionatului European de Futsal, din Belgia. Partida se va disputa astazi, de la ora 21:45 (20:45, locala), in sala “Lotto Arena”, din Antwerp. 

Cehia – Spania, Grupa D

A1: Bogdan Sorescu (România)

A2: Eduardo Coelho (Portugalia)

R: Ivan Shabanov (Rusia)

Cronometror: Oleg Ivanov (Ucraina) 

Vezi si:

Futsal: Sorescu va conduce primul joc la Euro 2014

FUTSAL: Bogdan Sorescu, prima delegare la Euro 2014

FUTSAL: Un roman, pe lista celor 16 arbitri de la EURO 2014 / Turneul debuteaza astazi

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!