FUTSAL: Bogdan Sorescu, prima delegare la Euro 2014

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuian. 29, 2014

Bogdan Sorescu_600x

Romanul Bogdan Sorescu va debuta astazi la turneul final al Campionatului European de Futsal din Belgia. El a fost delegat ca al treilea oficial la partida dintre Spania si Croatia, din cadrul grupei D. Meciul se va disputa in sala “Lotto Arena”, din Antwerp, de la ora 19:30. Pascal Lemal (BEL) si Balazs Farkas (HUN) formeaza cuplul ce va conduce jocul, in timp ce Ivan Shabanov (RUS) va indeplini rolul de cronometror.

Vezi si:

FUTSAL: Un roman, pe lista celor 16 arbitri de la EURO 2014 / Turneul debuteaza astazi

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!