Nicolae Grigorescu, observator de arbitri in turul 3 preliminar UCL

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiul. 25, 2015

UEFA l-a desemnat pe timisoreanul Nicolae Grigorescu (foto) sa oficieze ca observator de arbitri in prima mansa a turului trei preliminar din Champions League. Fostul asistent FIFA va superviza prestatia brigazii ruse de la jocul dintre Panathinaikos Atena (Grecia) si Club Brugge (Belgia). Meciul se va disputa marti, 28 iulie 2015, pe stadionul Apostolos Nikolaidis, din capitala Greciei. Ora de start va fi 21:00, aceeasi ca in Romania. 

Nicolae Grigorescu_or_205x235Panathinaikos Atena – Club Brugge
Arbitru: Vladislav Bezborodov (RUS)
Arbitru Asistent 1: Nikolay Golubev (RUS)
Arbitru Asistent 2: Maksim Gavrilin (RUS)
Al Patrulea Oficial: Igor Fedotov (RUS)
Observator Arbitri: Nicolae Grigorescu (ROU)
Delegat UEFA: Petr Fousek (CZE) 

Vezi si:

Meci in Champions League pentru Alexandru Tudor / Turul 3 preliminar

Radu Petrescu, delegat in turul 3 preliminar din Europa League

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!