Meci in Champions League pentru Alexandru Tudor / Turul 3 preliminar

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiul. 25, 2015

Tudor Alexandru_170x230Alexandru Tudor (foto) a fost delegat de catre UEFA  sa oficieze in prima mansa a turului trei preliminar din Champions League. El va conduce partida HJK Helsinki (Finlanda) – FK Astana (Kazahstan), programata miercuri, 29 iulie 2015, pe “Helsinki Football Stadium”, din capitala Finlandei. Ora de start va fi 19:00, aceeasi ca in Romania.

Colegii lui Tudor sunt Octavian Sovre, Vasile Marinescu (asistenti) si George Gaman (rezerva).

Irlandezul John Ward a fost desemnat observator de arbitri, iar englezul Michael Appleby observator de joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!