Radu Petrescu, delegat in turul 3 preliminar din Europa League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuiul. 25, 2015

Petrescu Radu_Astra 2011_600x232

Joi, 30 iulie 2015, Radu Petrescu (foto) se va afla in Belgia, unde va conduce o partida contand pentru prima mansa a turului trei preliminar din Europa League. Este vorba despre jocul Charleroi – Zorya Luhansk (Ucraina), programat pe stadionul “Pays de Charleroi”, de la ora 21:30, aceeasi ca in Romania.

Radu Petrescu va fi ajutat de Valdimir Urzica, Mircea Grigoriu (asistenti) si Horatiu Fesnic (rezerva).

Zoran Petrovic (Serbia) a fost desemnat observator de arbitri, iar Adrian Ixari (Moldova) observator de joc. 

Vezi si:

Meci in Champions League pentru Alexandru Tudor / Turul 3 preliminar

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!