Cavalerii Viitorului 3 – Imagini de la Mogosoaia si Buzau

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 18, 2019
Cavalerii Viitorului 3 / Mogosoaia

Saptamana trecuta s-a incheiat prima etapa a programului de dezvoltare “Cavalerii Viitorului 3”, organizat de Comisia Centrala a Arbitrilor. Mogosoaia si Buzau au fost ultimele doua centre. Au participat arbitri si arbitri asistenti de Liga 4 din: Bucuresti, Ilfov, Giurgiu, respectiv: Buzau, Galati, Prahova, Dambovita, Braila, Brasov si Covasna.

Cei care au trecut testarea fizica si testarea teoretica vor participa, in luna octombrie, la etapa a doua – cursul de initiere.

 

Vezi si:

Cavalerii Viitorului 3 – Imagini de la Craiova

Cavalerii Viitorului 3 – Imagini de la Piatra Neamt si Resita

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!