Cavalerii Viitorului 3 – Imagini de la Craiova

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 13, 2019

Ieri, la Craiova, a continuat testarea arbitrilor din Liga 4 care aspira la includerea in programul de dezvoltare “Cavalerii Viitorului 3”. Au participat arbitri si arbitri asistenti din judetele: Arges, Dolj, Olt, Valcea, Teleorman si Sibiu.

CCA a fost reprezentata de Augustus Constantin, Dan Monea si Marian Salomir.

La teste au asistat si Fevronia Ion, Sebastian Coltescu, Florin Buzarnescu si George Gaman.

Vezi si:

Cavalerii Viitorului 3 – Imagini de la Piatra Neamt si Resita

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!