Cavalerii Viitorului 3 – Imagini de la Piatra Neamt si Resita

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 12, 2019

Prima etapa a programului de dezvoltare “Cavalerii Viitorului 3” a ajuns la jumatatea drumului.  Arbitrii si arbitrii asistenti de Liga 4 din mai multe judete au sustinut testarea teoretica si testarea fizica in centrele: Cluj Napoca (7 iunie), Piatra Neamt (10 iunie) si Resita (11 iunie). Printre participanti au fost arbitri din: Cluj, Bihor, Salaj, Alba, Arad, Caras-Severin, Hunedoara, Mehedinti, Timis si Gorj. Vedeti, imaginile de mai jos.

De testarea fizica s-au ocupat Dan Monea si Marian Salomir.

Programul continua cu testarea arbitrilor si arbitrilor asistenti din celelalte judete. Acestia urmeaza sa se prezinte in centrele: Craiova (12 iunie), Mogosoaia (13 iunie) si Buzau (13 iunie).

Cei care vor trece de aceste teste vor participa, in luna octombrie, la etapa a doua – cursul de initiere.

Responsabil pentru acest program este fostul arbitru international Augustus Constantin, Manager de Dezvoltare Arbitraj.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!