Aproape 300 de arbitri din intreaga tara incearca promovarea in Liga 3 / Ultimele informatii despre desfasurarea examenului

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 13, 2014

CCA_Sigla noua_150x94Dupa ce ieri a publicat detalii despre examenul de promovare in Liga 2, Comisia Centrala a Arbitrilor a anuntat astazi si modalitatea desfasurarii examenului pentru Liga 3, programat miercuri, 16 aprilie 2014. Vor concura 122 de arbitri pe 6 locuri si 169 de asistenti pe 10 locuri. Vedeti mai jos numele acestora, precum si grupele pentru testarea fizica. De asemenea, puteti afla toate informatiile despre cum si unde se va desfasura fiecare proba – fizica, teoretica si video. 

Grupe Arbitri & Arbitri Asistenti-Concurs Liga 3-2014

Informatii -Concurs Liga 3-2014 

Vedeti si:

Arbitrii participanti la concursul de promovare in Liga 2 / Ultimele informatii despre desfasurarea examenului

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!