Arbitrii participanti la concursul de promovare in Liga 2 / Ultimele informatii despre desfasurarea examenului

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 12, 2014

TestareFizica_5_

Comisia Centrala a Arbitrilor a publicat astazi o serie de detalii cu privire la desfasurarea examenului de promovare in Liga 2, care va avea loc marti, 15 aprilie 2014.

Vedeti mai jos numele arbitrilor si arbitrilor asistenti care vor participa la concurs, impartiti pe grupe pentru testarea fizica. De asemenea, puteti afla toate informatiile despre cum si unde se va desfasura fiecare proba – fizica, teoretica si video. 

Grupe Arbitri & Arbitri Asistenti-Concurs Liga 2

Informatii TESTARE TEORETICA-Concurs Liga 2

Informatii TESTARE FIZICA-Concurs Liga 2

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!