VIDEO: Cele 14 goluri ale jocului Franta-Bulgaria, condus de Cristina Babadac

Postat de Ionut BorcanNici un comentariudec. 01, 2013

Franta-Bulgaria_14-0

Mai jos puteti vedea cele 14 goluri, unul mai frumos decat altul, marcate in partida Franta – Bulgaria, din preliminariile Campionatului Mondial de fotbal feminin. Asa cum ati aflat deja de pe site-ul nostru, jocul a fost condus de Cristina Babadac, Gabriela Dananae si Speranta Popescu.

France-Bulgarie Féminine A (14-0) : les buts en… de ffftv

Vezi si:

Imagini cu fetele care au arbitrat Franta-Bulgaria 14-0

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!