Valencia-Osasuna, jocul la care rezerva este Cristi Lixandru, se vede si in Romania

Postat de Ionut BorcanNici un comentariudec. 01, 2013

CristiLixandru_VicenteCalderon_AtleticoMadrid_620x255

Asa cum va anuntam intr-un material precedent, romanul Cristian Lixandru (foto) va fi al patrulea oficial in brigada condusa de Carlos Velasco Carballo, la jocul dintre Valencia si Osasuna. Partida, contand pentru etapa cu numarul 15 din Primera Division, se va disputa asta-seara, de la ora 20:00.

Jocul va fi transmis, in direct, si in Romania de catre Digi Sport 3, conform programului afisat pe site-ul digisport.ro.  

Vezi si:

Un arbitru roman va oficia maine la un joc din Primera Division

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!