FC Botosani (BT) – SC Sporting Club SA Vaslui Data: 2013-08-25; Ora: 17:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Ghinguleac Adrian Radu (Bucureşti – Bucureşti) A2: Stoianov Sebastian (Constanţa – Constanţa)
ŞcoalaDeArbitri.Ro
Posts Tagged 'meciuri'
Liga 1, Etapa 6 | Arbitrii jocurilor programate duminica
Arbitrii si observatorii jocurilor din faza a IV-a a Cupei Romaniei
CCA a publicat pe site-ul sau arbitrii si observatorii celor 16 jocuri din faza a IV-a a Cupei Romaniei Timisoreana. Iata cine sunt acestia: Cupa Romaniei Timisoreana Faza a IV-a, 27.08.2013, Ora 17:30 FCM Dorohoi (BT) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) A: Hanceariuc Bogdan (Iaşi – […]
Liga 1, Etapa 6 | Arbitrii jocurilor programate sambata
SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ – SC FC OTELUL SA Galaţi Data: 2013-08-24; Ora: 19:00; TV: Digisport 1 Stadion: Ceahlăul (Piatra Neamţ – Neamţ) A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) A1: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) A2: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) R: Voicu Emil (Bacău – Bacău) Obs: Ionescu […]
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii jocurilor de luni
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii partidei Viitorul – Gaz Metan
SC FC Viitorul Constanţa SA – CS GAZ METAN Mediaş Data: 2013-08-18; Ora: 18:00; TV: DigiSport Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna) A1: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila) A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna) R: Bujor Cristina (Bucureşti – Bucureşti; foto) Obs: Deaconu Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii jocurilor programate sambata
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC Astra Giurgiu Data: 2013-08-17; Ora: 19:00; TV: DigiSport Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj) A: Tudor Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) A1: Şovre Octavian (Oradea – Bihor) A2: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) R: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 1, Etapa 5 | Arbitrii jocurilor programate vineri
ACS Poli Timisoara – FC Botosani (BT) Data: 2013-08-16; Ora: 19:00; TV: DolceSport Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea) A1: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj)u R: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor)
Liga 1, Etapa 4 | Arbitrii jocurilor de sambata
Liga 1, Etapa 4 | Arbitrii jocului FC Brasov – FC Botosani
Liga 1 | Arbitrii primului joc din etapa a 3-a
SC FC Universitatea Cluj SA – SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ Data: 2013-08-02, Ora: 20:30; TV: DigiSport Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) A: Tudor Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) A1: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) A2: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj; foto) R: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) Obs-arbitri: Fecioru Corneliu (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 1, Etapa 2 | Arbitrii jocurilor programate luni
SC FC Braşov SA – AFC Săgeata Năvodari Data: 2013-07-29; Ora: 19:00; TV: DigiSport Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) A: Crăciunescu Teodor (Ramnicu Valcea – Vâlcea) A1: Ghinguleac Adrian Radu (Bucureşti – Bucureşti) A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita; foto) R: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
Liga 1, Etapa 2 | Arbitrii jocurilor programate duminica
Liga 1, Etapa 2 | Arbitrii jocurilor de vineri si sambata
CS GAZ METAN Mediaş – FC Botosani (BT) Data: 2013-07-26; Ora: 19:00 Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu) A: Dumitru Robert George (Braşov – Braşov) A1: Vodă Alexandru (Alba Iulia – Alba) A2: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş) R: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Bogdan Silviu (Craiova – Dolj)
Liga 1, Etapa 1 | Arbitrii jocurilor de vineri si sambata
ACS Poli Timisoara – FC Dinamo 1948 Bucureşti SA Data: 2013-07-19; Ora: 20:45 TV: DolceSport, A1 Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) A: Colţescu Sebastian (Craiova – Dolj) A1: Şovre Octavian (Oradea – Bihor) A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) R: Marcu Florin Mihai (Oradea – Bihor) Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti)
Arbitrii jocurilor din faza I a Cupei Romaniei Timisoreana
Maine, de la ora 17:30, se vor disputa jocurile din prima faza a Cupei Romaniei Timisoreana. Iata care sunt arbitrii: CS Sporting Piteşti (AG) – SCM Arges Pitesti 2012 (AG) Data: 2013-07-17; Ora: 17:30 Stadion: Municipal (Curtea de Argeş – Argeş) A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) A2: […]
Baraj Liga 3 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Maine, de la ora 17:30, se vor disputa jocurile de baraj pentru promovarea in Liga 3. Printre arbitrii care vor oficia la cele 21 de partide se afla si cativa purtatori ai ecusonului FIFA. AS FC Pojorata (SV) – AS Viitorul Targu Frumos (IS) Data: 2013-06-19; Ora: 17:30 Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) […]
Hategan debuteaza la Euro 2013 / Vezi ce meci arbitreaza
Romanul Ovidiu Hategan va debuta sambata la turneul final al Campionatului European de tineret – jucatori sub 21 ani. El a fost delegat sa conduca partida dintre Italia si nationala tarii organizatoare – Israel. Celalalt joc al zilei, Anglia – Norvegia, i-a fost incredintat ucraineanului Serhiy Boiko.
Liga 1 | Coltescu si Tudor, arbitrii cu cele mai multe meciuri in campionatul trecut / Statistica delegarilor
Comisia de Statistica si Istorie din cadrul Federatiei Romane de Fotbal a publicat situatia delegarilor arbitrilor si arbitrilor asistenti la nivelul Ligii I in campionatul 2012-2013. Partidele au fost conduse de 30 de arbitri si 44 de asistenti din tara noastra plus 5 arbitri si 10 asistenti din strainatate. Cu cate 25 de jocuri oficiate, […]
Under 21 | Arbitrii primelor 4 jocuri de la EURO 2013
UEFA U-21 Euro 2013 Israel, 5-18 iunie 2013 5 Iunie 2013 Israel – Norvegia, Grupa A Stadion: Netanya Municipal Stadium, Netanya Arbitru: Pawel Gil (POL; foto) Arbitru Asistent 1: Vencel Toth (HUN) Arbitru Asistent 2: Ivo Kolev (BUL) Arbitru Aditional 1: Miroslav Zelinka (CZE)
Liga 2, Etapa 28 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 1, Etapa 33 | Arbitrii si observatorii jocurilor de vineri
SC Sporting Club SA Vaslui – FC Otelul Galati Data: 2013-05-24; Ora: 19:00; DigiSport 1 Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) A2: Gheorghe Bogdan (Bucureşti – Bucureşti)
Liga 3, Etapa 25 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga a 2-a, Etapa 27 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga a 2-a, Seria I (EST) SC FC Sportul Studentesc Bucureşti SA – AS FC Botoşani Data: 2013-05-18 Ora: 11:00 Liga a 2-a, Seria I (EST) Stadion: Giuleşti Valentin Stanescu (Bucureşti – Bucureşti) A: Oprea Ovidiu Petru (Ploieşti – Prahova; foto) A1: Popescu Blîndu Mihaela (Târgu Jiu – Gorj) A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga 3, Etapa 24 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 2, Etapa 27 | Marius Avram arbitreaza Chindia – Dinamo
Primul joc al etapei a 27-a din esalonul secund se va disputa maine, la Targoviste, urmand a fi condus de o brigada de Liga I. FC Chindia Târgovişte – SC Dinamo 1948 Bucureşti Data: 2013-05-17; Ora: 18:00; Liga a 2-a, Seria I (EST) Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) A: Avram Marius (Bucureşti – Bucureşti; […]
Liga 1 | Arbitrii si observatorii ultimelor trei jocuri ale etapei 31
SC FC Universitatea Cluj SA – CSM Studentesc Iaşi Data: 2013-05-13; Ora: 19:00; DigiSport 1 Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare) A1: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) A2: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) R: Amoraritei Mihai (Câmpina – Prahova) Obs: Dorobanţu Marian (Buzău – Buzău)
Liga 3, Etapa 23 | Delegari arbitri si observatori
Liga 2, Etapa 25 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 3, Etapa 22 | Delegari arbitri si observatori
Liga 2, Etapa 24 | Arbitrii jocurilor programate vineri
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente