Liga 3, Etapa 23 | Delegari arbitri si observatori

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumai 09, 2013

Popa Ionel_2010, FEBRUARIE RIAD COROANA REGELUI 013_600x273

CCA a publicat astazi, pe site-ul sau, numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la jocurile programate in etapa a 23-a din Liga 3. Dati click pe fiecare serie pentru a vedea cine sunt acestia.

Seria 1   Seria 2   Seria 3   Seria 4   Seria 5   Seria 6

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!