ŞcoalaDeArbitri.Ro
Posts Tagged 'FRF'
Superliga, Feminin | Arbitrii etapei a 9-a
Liga 3, Etapa 12 | Delegari arbitri si observatori
CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 12 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:
Liga I Feminin, Etapa 8 | Delegari arbitri
Liga I Feminin, Etapa 8 Echipe Arbitri 1 Heniu Prundu Bargaului – Ladies Targu Mures A: Ştefănuţi Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud) A1: Rosca Mircea (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Data: 2013-11-09 Ora: 13:00 A2: Ungur Mihai (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) Liga I Feminin, Seria NORD Stadion: Heniu […]
Superliga, Feminin | Arbitrii etapei a 8-a
Echipe Arbitri 1 AS FC ASA 2013 Targu Mures (MS) – FC Brazi A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) A1: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) Data: 2013-11-10 Ora: 10:00 A2: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) Superliga, Liga I Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş)
Futsal, Liga I, Etapa 9 | Delegari arbitri si observatori
Echipe Arbitri 1 CS United Galaţi – CSM Studentesc Iasi A1: Gherman Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) Data: 2013-11-07 Ora: 16:00 A2: Ivănescu Marian (Bucureşti – Bucureşti) Liga I, Liga I R: Carp Marian (Galaţi – Galaţi) Stadion: Sala Siderurgistul (Galaţi – Galaţi) Obs: Petrescu Marin (Brăila […]
Futsal, Liga I, Etapa 8 | Delegari arbitri si observatori
Liga I Feminin, Etapa 7 | Delegari arbitri
Echipe Arbitri 1 Olimpia 2 Universitatea Tehnica – FCM Viitorul Reghin A: Spinu Mihai (Cluj-Napoca – Cluj) A1: Balint Marius Sorin (Cluj-Napoca – Cluj) Data: 2013-11-03 Ora: 10:00 A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj)
Superliga, Feminin | Arbitrii etapei a 7-a
Liga 3, Etapa 11 | Delegari arbitri si observatori
CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 11 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:
Liga I Feminin, Restante | Delegari arbitri
Superliga, Feminin | Arbitrii restantei CFR Timisoara-Fair Play
CFR 1933 Timisoara – AFC FAIR PLAY Bucureşti Data: 2013-10-27; Ora: 11:00 Superliga, Liga I, Restanta Etapa 3 Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) A1: Alexa Marius (Arad – Arad) A2: Băla Casian (Arad – Arad) Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad)
Futsal, Liga 2, Etapele 5 si 6 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Etapa 5 Echipe Arbitri 1 CS City’us 2 Targu Mures – AS Inter Gheorgheni A1: Sandru Ilie (Piteşti – Argeş) Data: 2013-10-26 Ora: 15:00 A2: Pop Daniel Vasile (Piteşti – Argeş) Liga a 2-a, Seria 1 Stadion: Sala Sporturilor Transilvania (Sibiu – Sibiu) Obs: Badea Daniel […]
Futsal, Liga I, Etapa 7 | Delegari arbitri si observatori
Echipe Arbitri 1 CS United Galaţi – CFF Clujana Cluj-Napoca A1: Decă Daniel (Brăila – Brăila) Data: 2013-10-26 Ora: 12:00 A2: Boharu Predescu Ionel (Bucureşti – Bucureşti) Liga I, Liga I R: Ciuruş Emanoil Ionel (Bucureşti – Bucureşti) Stadion: Sala Sporturilor Dunarea (Galaţi – Galaţi) Obs: […]
150 de jocuri in Liga 1 pentru arbitrul Robert Dumitru
Etapa a 11-a a adus jocul cu numarul 150 in prima liga pentru arbitrul Robert Dumitru (foto), conform Comisiei de Statistica si Istorie din cadrul Federatiei Romane de Fotbal. Partida la care a oficiat a fost Universitatea Cluj – ACS Poli Timisoara (scor: 1-2). Nu mai putin de 12 cartonase galbene a fost nevoit sa […]
Liga 3, Etapa 10 | Delegari arbitri si observatori
CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 10 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:
Aurel Onita, demis din functia de presedinte al CJA Constanta / Vezi declaratia sa si pe cea a presedintelui AJF
In plin scandal legat de greva arbitrilor constanteni, despre care v-am relatat zilele acestea, Comitetul Executiv al AJF-ului de la malul marii a decis schimbarea presedintelui CJA. Astfel, dupa o perioada de trei ani, arbitrul asistent FIFA Aurel Onita a fost demis din functie.
Liga 3, Etapa 9 | Delegari arbitri si observatori
CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 9 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:
Futsal, Liga 2 | Arbitrii jocului Infopress – Inter Gheorgheni
CS Infopress Odorheiu Secuiesc – AS Inter Gheorgheni Data: 2013-10-17; Ora: 20:15 Liga a 2-a, Seria 1, Etapa 2
Futsal, Liga I, Etapa 6 | Delegari arbitri si observatori
CSM Studentesc Iasi – C.S. KSE Targu Secuiesc Data: 2013-10-18; Ora: 18:00 Stadion: Sala Polivalenta (Iaşi – Iaşi) A1: Nacu Ionut (Roman – Neamţ) A2: Meterciuc Petre (Târgu Neamţ – Neamţ) R: Ganea Emil (Oneşti – Bacău)
Liga I Feminin, Etapa 6 | Delegari arbitri
Superliga, Feminin | Arbitrii etapei a 6-a
CS Navobi Iasi – Olimpia Universitatea Tehnica Data: 2013-10-20; Ora: 10:00 Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi – Iaşi) A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) A2: Aniţoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) CFR 1933 Timisoara – FC Brazi Data: 2013-10-20; Ora: 11:00 Stadion: CFR (Timişoara – Timiş)
Liga I Feminin, Etapa 5 | Delegari arbitri
FC Magura 2012 Bacau – Ladies Targu Mures Data: 2013-10-12; Ora: 15:00 Liga I Feminin, Seria NORD Stadion: Lucreţiu Avram (Bacău – Bacău) A: Harabagiu Mihai (Bacău – Bacău) A1: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) A2: Antal Damian (Bacău – Bacău)
Liga 3, Etapa 8 | Delegari arbitri si observatori
CCA a publicat arbitrii si observatorii care vor oficia la jocurile programate vineri si sambata, in etapa cu numarul 8 a Ligii a 3-a. Iata cine sunt acestia:
Futsal, Liga 2, Etapele 3 si 4 | Delegari arbitri si observatori
Futsal, Liga I, Etapa 5 | Delegari arbitri si observatori
CS City’us Targu Mures – AS FC Progresul Focsani Data: 2013-10-11; Ora: 16:00 Stadion: Sala Sporturilor (Târgu Mureş – Mureş) A1: Burtescu Septimiu (Târgovişte – Dâmbovita) A2: Mocean Gabriel (Câmpia Turzii – Cluj) R: Cârnaţi Vasinca Adrian (Aiud – Alba)
Liga 3, Etapa 7 | Delegari arbitri si observatori
Liga 1, 2 si 3 | Precizari ale CCA, cu privire la raportul de arbitraj
Futsal, Liga I, Etapa 4 | Delegari arbitri si observatori
Liga I Feminin, Etapa 4 | Delegari arbitri
Armonia Dolhesti – FC Magura 2012 Bacau Data: 2013-10-06; Ora: 11:00
Liga 3, Etapa 6 | Delegari arbitri si observatori
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente