Seria I din Liga 2 programeaza maine etapa cu numarul 7. CCA a publicat numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la cele 4 jocuri. FC Unirea 04 Slobozia (IL) – CS FC Farul Constanţa (CT) Data: 2013-10-09; Ora: 15:00 Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
ŞcoalaDeArbitri.Ro
Posts Tagged 'arbitri asistenti'
Liga 2, Etapa 7 | Delegari arbitri si observatori
Liga 3, Etapa 7 | Delegari arbitri si observatori
Liga 1 | Arbitrii ultimelor doua jocuri ale etapei a 10-a
FC Botosani (BT) – SC FC Universitatea Cluj SA (CJ) Data: 2013-10-07; Ora: 16:00; TV: DolceSport Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Petrescu Radu (Bucureşti – Bucureşti) A1: Oniţă Aurel (Constanţa – Constanţa) A2: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ)
Liga 1, Etapa 10 | Arbitrii jocurilor programate duminica
FC Dinamo 1948 Bucureşti SA (B) – SC FC Ceahlaul SA Piatra Neamţ (NT) Data: 2013-10-06; Ora: 14:00; TV: DolceSport, Antena 1 Stadion: Dinamo Central (Bucureşti – Bucureşti) A: Haţegan Ovidiu (Arad – Arad) A1: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) R: Istrate Dragoş (Bucureşti – Bucureşti)
Liga 2, Etapa 6 | Delegari arbitri si observatori
Liga 1, Etapa 10 | Arbitrii jocurilor: Vaslui-Steaua si Chiajna-Astra
FC Concordia Chiajna (IF) – AFC Astra Giurgiu Data: 2013-10-05; Ora: 17:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Rădulescu George (Bucureşti – Bucureşti) A1: Artene Ovidiu (Vaslui – Vaslui) A2: Orbuleţ Mircea (Bucureşti – Bucureşti) R: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
Liga I Feminin, Etapa 4 | Delegari arbitri
Armonia Dolhesti – FC Magura 2012 Bacau Data: 2013-10-06; Ora: 11:00
Superliga, Feminin | Arbitrii etapei a 4-a
CS Navobi Iasi – CS Independenta Baia Mare Data: 2013-10-06; Ora: 10:00 Stadion: Emil Alexandrescu sintetic (Iaşi – Iaşi)
Liga 1, Etapa 10 | Arbitrii jocurilor programate vineri
Liga 3, Etapa 6 | Delegari arbitri si observatori
Coltescu arbitreaza in grupele Youth Champions League
Sebastian Coltescu va conduce astazi partida dintre Bayer Leverkusen si Real Sociedad, contand pentru etapa a 2-a a grupelor Youth Champions League. Cea mai noua competitie organizata de catre UEFA este destinata echipelor de tineret ale cluburilor calificate in Liga Campionilor.
Champions League, Etapa 2: Arbitrii jocurilor de miercuri / Olanda are 2 brigazi
Daca la 3 din cele 8 jocuri programate ieri-seara, in etapa a doua a grupelor Ligii Campionilor, au oficiat brigazi din Spania, astazi Olanda este cea care se poate lauda cu mai mult de o brigada delegata in aceasta faza a competitiei. UEFA Champions League, Etapa 2 Miercuri, 2 Octombrie 2013, Ora 21:45 […]
Champions League, Etapa 2: Arbitrii jocurilor programate astazi / 3 din 8 brigazi sunt din Spania
La 3 din cele 8 jocuri programate asta-seara in etapa a doua a grupelor Ligii Campionilor vor oficia brigazi din Spania. La celelalte partide vor fi arbitri din: Serbia, Germania, Anglia, Suedia si Franta. UEFA Champions League, Etapa 2 1 Octombrie 2013, Ora 21:45
Jocul Steaua-Chelsea, condus de arbitrul finalei Europa League 2011
Dupa Nicola Rizzoli si Pedro Proenca, un alt arbitru important va conduce un meci al campioanei Romaniei. Steaua – Chelsea a fost incredintat de catre UEFA spaniolului Carlos Velasco Carballo (foto), in palmaresul caruia figureaza finala Europa League 2011 (Porto – Braga 1-0) si prezenta la EURO 2012.
Liga 1, Etapa 9 | Arbitrii jocurilor programate duminica si luni
ASC Corona 2010 Brasov (BV) – FC Botosani (BT) Data: 2013-09-29; Ora: 17:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) A: Haţegan Ovidiu (Arad – Arad) A1: Iliescu Dragoş Mihai) A2: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj) R: Rusandu Lucian (Sfântu Gheorghe – Covasna)
Liga 2, Etapa 5 | Delegari arbitri si observatori
Liga 1, Etapa 9 | Arbitrii jocurilor: Steaua-Poli si Pandurii-Gaz Metan
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (GJ) – CS GAZ METAN Mediaş (SB) Data: 2013-09-28; Ora: 17:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj) A: Bîrsan Marcel (Bucureşti – Bucureşti) A1: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) A2: Timar Iulius-Radu (Marghita – Bihor) R: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) Obs: Prodan Stan (Alexandria […]
Liga 1 | Arbitrii primului joc al etapei a 9-a
SC FC Universitatea Cluj SA (CJ) – AFC Săgeata Năvodari (CT) Data: 2013-09-27; Ora: 20:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) A: Colţescu Sebastian (Craiova – Dolj; foto) A1: Avram Valentin (Bucureşti – Bucureşti) A2: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) R: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) […]
Liga I Feminin | Arbitrii etapei a 3-a
FC Magura 2012 Bacau – Heniu Prundu Bargaului Data: 2013-09-29; Ora: 11:00 Liga I Feminin, Seria NORD Stadion: Lucreţiu Avram (Bacău – Bacău) A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău)
Feminin, Superliga | Arbitrii etapei a 3-a
Imagini cu arbitrii romani in Europa League, la Freiburg-Slovan 2-2
Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii si observatorii jocurilor de luni
FC Concordia Chiajna (IF) – SC FC OTELUL SA Galaţi Data: 2013-09-23; Ora: 19:30; TV: DolceSport Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) A: Petrescu Radu (Bucureşti – Bucureşti) A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui) A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) R: Babadac Floarea Cristina (Alexandria – Teleorman) Obs: Huzu Aron (Sibiu – Sibiu; foto) Obs-joc: Calancia […]
Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii jocurilor Botosani-Steaua si CFR-Pandurii
FC Botosani (BT) – SC FC Steaua Bucuresti SA (B) Data: 2013-09-22; Ora:17:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Municipal (Botoşani – Botoşani) A: Balaj Pavel Cristian (Baia Mare – Maramureş) A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca – Cluj; foto) A2: Gheorghe Sebastian Eugen (Suceava – Suceava) R: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) Obs: Boca Sorin (Iaşi […]
Liga 1, Etapa 8 | Arbitrii jocurilor programate sambata
SC FC Braşov (BV) – SC Sporting Club SA Vaslui (VS) Data: 2013-09-21; Ora: 19:00; TV: DigiSport 1 Stadion: Tineretului (Braşov – Braşov) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare) A1: Marinescu Vasile (Bucureşti – Bucureşti) A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) R: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Abrudan Patritiu (Cluj-Napoca […]
Liga 2, Etapa 4 | Delegari arbitri si observatori
Liga 1 | Arbitrii si observatorii primelor trei jocuri din etapa a 8-a
AFC Săgeata Năvodari (CT) – ASC Corona 2010 Brasov (BV) Data: 2013-09-20; Ora: 19:00; TV: DolceSport Stadion: Farul (Constanţa – Constanţa) A: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) A2: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) Obs-joc: Dobrescu […]
Liga 3, Etapa 4 | Delegari arbitri si observatori
Brigada din Romania, in prima etapa a grupelor Europa League
Asta-seara, in prima etapa a grupelor Europa League, tara noastra va fi reprezentata de o brigada condusa de baimareanul Cristian Balaj (foto). Observator de arbitri a fost desemnat cipriotul Kyros Georgiou.
Liga 1, Etapa 7 | Arbitrii jocului Pandurii-Dinamo
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – FC Dinamo 1948 Bucureşti SA Data: 2013-09-13; Ora: 20:30; TV: DigiSport 1 Stadion: Tudor Vladimirescu (Târgu Jiu – Gorj) A: Kovacs Istvan (Carei – Satu Mare; foto) A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca – Cluj) A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) R: Popa Cătălin (Piteşti – Argeş) Obs-arbitri: […]
Arbitrii jocurilor din returul play-off-ului Ligii Campionilor
UEFA Champions League 27 august 2013, Ora 21:45 Austria Viena – Dinamo Zagreb Arbitru: Paolo Tagliavento (ITA; foto) Arbitru Asistent 1: Mauro Tonolini (ITA) Arbitru Asistent 2: Lorenzo Manganelli (ITA) Arbitru Aditional 1: Andrea De Marco (ITA) Arbitru Aditional 2: Carmine Russo (ITA) Al Patrulea Oficial: Andrea Padovan (ITA) Observator Arbitri: Miroslav Liba (CZE) […]
© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare.
~ SITE-URI UTILE ~
Comentarii recente