Liga 2, Etapa 5 | Delegari arbitri si observatori

Postat de Ionut BorcanNici un comentariusept. 27, 2013

Babadac Cristina_600x334_SdA

CCA a publicat numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la jocurile programate in etapele cu numarul 5 (Seria 1), respectiv  4 (Seria 2), ale ligii secunde. Dati click pe fiecare serie pentru a vedea cine sunt acestia.

Seria 1, Etapa 5        Seria 2, Etapa 4

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!