Coltescu arbitreaza in grupele Youth Champions League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 02, 2013

YOUTH_League_siglaSebastian Coltescu va conduce astazi partida dintre Bayer Leverkusen si Real Sociedad, contand pentru etapa a 2-a a grupelor Youth Champions League. Cea mai noua competitie organizata de catre UEFA este destinata echipelor de tineret ale cluburilor calificate in Liga Campionilor.

Arbitrul craiovean va fi ajutat de catre asistentii Radu Ghinguleac si Mircea Grigoriu (ambii din Bucuresti), in timp ce rezerva va fi neamtul Sascha Stegemann. Observator pentru arbitri a fost desemnat bosniacul Rusmir Mrković, iar pentru joc ungurul Márton Esterházy.

Partida de pe stadionul “Ulrich Haberland”, din Leverkusen, va incepe la ora 14:00 (ora Roamniei).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!