Mihaela Tepusa va oficia in sferturile Ligii Campionilor

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 21, 2018

Mihaela Tepusa (foto: frf) va oficia asta-seara in Franta, la jocul Montpellier – Chelsea, din sferturile de finala ale Ligii Campionilor, varianta feminina. Partida, contand pentru prima mansa, se va disputa pe stadionul „La Mosson”, din Montpellier, de la ora 21:45. Colegele Mihaelei sunt din Ucraina: Kateryna Monzul (arbitru), Maryna Striletska (arbitru asistent) si Kateryna Usova (rezerva). Suedeza Jenny Palmqvist a fost desemnata observator de arbitri.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!