Liga Campioanelor | Finala arbitrata de romance, in direct la Eurosport

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumai 23, 2013

finalaWUCLAsta-seara, cu incepere de la ora 21:30, la Londra se va disputa finala Ligii Campionilor in varianta feminina. Dupa cum ati putut afla de pe site-ul nostru, jocul va fi condus de o echipa de arbitri din Romania, cu Teodora Albon (Cluj) la centru. Ea va fi ajutata de la liniile de margine de catre Petruta Iugulescu (Targoviste) si Mihaela Gomoescu-Tepusa (Bucuresti), in timp ce Cristina Dorcioman (Campulung Muscel) va indeplini rolul celui de-al patrulea oficial. La acest meci, UEFA a desemnat si un arbitru asistent de rezerva – pe englezoaica Sian Massey.

Partida de pe “Stamford Bridge”, dintre Olympique Lyonnais (Franta) si VfL Wolfsburg (Germania) va fi transmisa in direct de Eurosport.

Cititi si:

FOTBAL FEMININ | BRIGADA ROMANEASCA LA FINALA LIGII CAMPIONILOR

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!