FUTSAL | Imagini cu Sorescu, Gherman si Bajan, de la Slovacia-Croatia

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 11, 2013

sorescu.bajan.gherman

Pe 18 septembrie 2013, trei arbitri romani au oficiat la jocul de futsal dintre Slovacia si Croatia (scor: 1-3), contand pentru barajul de calificare la Campionatul European din 2014. Este vorba despre Bogdan Sorescu, Gabriel Gherman si rezerva Alexandru Bajan. Ieri am intrat in posesia catorva fotografii cu cei trei, alaturi de observatorii partidei: Kleomenis Bontiotis (Grecia, pentru arbitri) si Avi Levi (Israel, pentru joc).

Sorescu.Bajan.Gherman_Slovacia_1_600x378 Sorescu.Bajan.Gherman_Slovacia_2_600x450 Sorescu.Bajan.Gherman_Slovacia_600x479 Sorescu.Bontiotis.Bajan.Gherman Sorescu.Levi.Bajan.Bontiotis.Gherman

 

Vezi si:

FUTSAL | Doi arbitri romani, la cursul de instruire pentru EURO 2014

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!