Echipa lui Ovidiu Hategan, delegata in preliminariile CM 2018

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 29, 2017

Echipa de arbitri formata din Ovidiu Hategan, Octavian Sovre, Sebastian Gheorghe si Sebastian Coltescu va oficia, pe 2 septembrie, la un joc din preliminariile Campionatului Mondial de fotbal. Este vorba despre partida Tara Galilor – Austria, din cadrul grupei D.

Meciul de pe “Cardiff City Stadium”, din Cardiff, va incepe la ora 21:45 si va fi transmis in direct de Digi Sport.

Vezi si:

Meci foarte important pentru Alexandru Deaconu in preliminariile CM

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!