Cursurile arbitrilor si observatorilor din Liga 2

Postat de Ionut BorcanNici un comentariufeb. 05, 2016

CCA_Sigla noua_150x94Programat initial intre 10 si 13 februarie, cursul de instruire pentru arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 2 se va incheia cu o zi mai devreme, pe 12. Activitatea se va desfasura la CNAF Mogosoaia. Pe langa temele care li se vor prezenta, arbitrii si colegii lor vor fi testati teoretic, video si fizic de catre CCA.

Observatorii de arbitri de la acest esalon vor fi chemati la Casa Fotbalului, din Bucuresti, pe 19 februarie.

Conform site-ului CCA, programul detaliat al cursurilor va fi afisat in cel mai scurt timp.

Vezi si:

Sambata debuteaza cursul arbitrilor si observatorilor din Liga 1. Programul primei zile

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!