Istvan Kovacs arbitreaza in preliminariile Campionatului Mondial

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 01, 2017

Luni, 4 septembrie, Istvan Kovacs (foto: Stefan Constantin/SPORT PICTURES) va conduce jocul Slovenia – Lituania, din preliminariile Campionatului Mondial de fotbal. Partida se va disputa la Ljubljana, de la ora 21:45. Ceilalti membri ai echipei de arbitri sunt: Vasile Marinescu, Ovidiu Artene si Marius Avram.

 

Vezi si:

Echipa lui Ovidiu Hategan, delegata in preliminariile CM 2018

Meci foarte important pentru Alexandru Deaconu in preliminariile CM

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!