VIDEO: O “asistenta” foarte suparata. Reactie nervoasa la adresa unui jucator

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 17, 2015

O asistenta nervoasa_Tatiane Sacilotti_550x213

Arbitru asistent la partida dintre Ponte Preta si Sao Paulo, disputata in campionatul Paulista (Brazilia), Tatiane Sacilotti a avut o reactie extrem de nervoasa la adresa unui jucator care a protestat la o semnalizare a sa. Chiar daca activitatea pe care a ales sa o practice nu este deloc usoara, totusi o astfel de reactie nu este normala. Un arbitru trebuie sa dea dovada de calm, nu sa inflameze si mai rau spiritele. 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!