VIDEO: Gestul unui jucator la adresa arbitrului asistent a creat o adevarata polemica

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 18, 2020
Sergio Aguero si Sian Massey-Ellis (captura foto: twitter)

Un gest al lui Sergio Aguero la adresa arbitrului asistent Sian Massey-Ellis a creat o adevarata polemica pe retelele de socializare. In timp ce unii au spus jucatorul lui Manchester City trebuia eliminat, iar altii ca merita un cartonas galben, a existat si o parte care nu a vazut nicio problema in actiunea acestuia… Ca asa-i in fotbal!

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!