Valentin Avram debuteaza maine la Campionatul European U19

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 14, 2019

Asa cum ati aflat deja de pe site-ul nostru, Valentin Avram (foto) participa la turneul final al Campionatului European de juniori sub 19 ani, care se desfasoara in Armenia, in perioada 14-27 iulie 2019. El va debuta maine, la meciul Cehia – Franta, din cadrul grupei B.

Cehia – Franta, Grupa B

15.07.2019, Ora: 19:00 CET

“Republican Stadium” – Yerevan

Arbitru: Irfan Peljto (BIH)

Arbitru Asistent 1: Valentin Avram (ROU)

Arbitru Asistent 2: Grega Kordež (SVN)

Al Patrulea Oficial: Zaven Hovhannisyan (ARM)

Observator arbitri: Karen Nalbandyan (ARM)

Delegat UEFA: Richard Havrilla (SVK)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!