Un roman, observator de joc in Gibraltar / UCL, turul 2

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 18, 2015

Ionel PiscanuLa partida dintre Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) si FC Midtjylland (Danemarca), contand pentru turul doi preliminar (mansa secunda) al Ligii Campionilor, delegat UEFA va fi un roman. Este vorba despre Ionel Piscanu (foto), care se va ocupa de partea organizatorica. Arbitrii jocului vor fi din Cipru, iar observatorul din Norvegia.
In tur, danezii au castigat cu scorul de 1-0.

 
Lincoln Red Imps FC (GIB) – FC Midtjylland (DEN)
Data: 21.07.2015, Ora 21:00 (Ora Romaniei)  

Arbitru: Christos Nicolaides (CYP)
Arbitru Asistent 1: Ioannis Lazarou (CYP)
Arbitru Asistent 2: Athinodoros Ioannou (CYP)
Al Patrulea Oficial: Demetrios Masias (CYP)
Observator Arbitri: Rune Pedersen (NOR)
Delegat UEFA: Ionel Piscanu (ROU)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!