Seminarul pentru arbitrii din Liga 1 – Ziua 2 (FOTO)

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuian. 24, 2018

Asa cum v-am anuntat deja, din cauza conditiilor meteo, testarea fizica programata ieri a fost mutata astazi. Asa ca marti arbitrii si arbitrii asistenti din prima liga au participat la o serie de teme, insotite de imagini video. Seminarul se va incheia maine, in jurul pranzului.

Vezi si:

Imagini din prima zi a seminarului pentru arbitrii din Liga 1. Programul de astazi

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!