Seminarul arbitrilor din Liga 3 – Seria 2 / FOTO

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 03, 2022

La Cheile Gradistei continua seminarul pentru arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 3. Astazi va fi ultima zi pentru cei din seria a 2-a. Judetele participante sunt: AR, AB, BH. BT, CJ, HR, HD, MM, MS, SJ, SM, SV, TM.

Dupa ce vor pleca cei din seria a 2-a, tot astazi vor sosi la Cheile Gradistei arbitrii din judetele: B, BC, BZ, CL, GL, IS, IF, SB, TR, TL (seria 3). Seminarul se va incheia pe 5 martie.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!