Sebastian Coltescu va arbitra Atletico Madrid, in Youth League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 24, 2015

Sebastian Coltescu_600x289_ScoalaDeArbitri.Ro

Sebastian Coltescu a fost delegat de UEFA la un joc din cadrul Youth League, programat miercuri, 25 noiembrie 2015. Partida se va disputa intre tineretul lui Atletico Madrid si cel al lui Galatasaray Istanbul, de la ora 13:00 (ora Romaniei), la Majadahonda.

Colegii lui Sebastian Coltescu vor fi: Adrian Ghinguleac, Mircea Grigoriu (asistenti) si spaniolul Valentin Gomez (rezerva). Tot din Spania este si observatorul de arbitri – Juan Antonio Fernandez Marin. Bosniacul Haris Gvozden va indeplini rolul observatorului de joc.       

 

Vezi si:

Arbitri din Romania, la un joc din grupele Europa League (etapa 5)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!