Romanul Cristi Lixandru oficiaza la un nou joc din Primera Division

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuian. 29, 2017

Cristi Lixandru_Athletic Bilbao-Sporting Gijon_29.01.17_600x267

Cristian Lixandru a fost delegat la un nou joc din Primera Division. Este vorba despre partida Athletic Bilbao – Sporting Gijón, programata in etapa a 20-a, din Spania. Jocul de pe stadionul “San Mamés Barria” (Bilbao), a inceput la ora 19:30 si poate fi vazut pe DigiSport 3. Romanul este rezerva arbitrului FIFA Carlos Clos Gómez. Asistenti sunt: Javier Aguilar Rodríguez si Javier Martínez Nicolás. Miguel Angel Pérez Lasa este observatorul de arbitri.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!