RETESTARE ARBITRI – LOTURILE NATIONALE

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariusept. 12, 2014

Arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 1, 2 si 3 care nu au promovat/sustinut testele fizice/teoretice in cadrul cursurilor de instruire desfasurate in iulie/august 2014 sunt convocati la Bucuresti pentru retestare, in ziua de marti, 23 septembrie 2014.

Testarea fizica va consta in:

  • Arbitri – 6 x40 m si testul YO-YO
  • Arbitri asistenti – 6 x 40m si testul ARIET 

Detalii cu privire la aceste retestari – locatii si program – vor fi anuntate in perioada urmatoare, informeaza CCA .

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!