Regulamentul de Organizare a Activitatii Fotbalistice (ROAF) – actualizat

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 08, 2017

La sectiunea “Regulamente”, de pe site-ul nostru, gasiti Regulamentul de Organizare a Activitatii Fotbalistice (ROAF), actualizat de Federatia Romana de Fotbal, in luna decembrie a anului trecut. La aceeasi sectiune gasiti si ultima varianta a Legilor Jocului, publicata de Comisia Centrala a Arbitrilor. Click aici.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!