Radu Petrescu va arbitra Bayern Munchen-TSKA Moscova / Youth League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariudec. 09, 2014

Petrescu Radu_Astra 2011_SdA_600x257

Radu Petrescu (foto) a fost desemnat de catre UEFA sa conduca partida dintre Bayern Munchen si TSKA Moscova, echipe de tineret. Jocul, contand pentru ultima etapa din grupele Youth League, se va disputa maine, de la ora 15:30, pe stadionul “Grünwalder”, din Munchen.

Colegii lui Radu Petrescu vor fi Mircea Grigoriu, Alexandru Cerei (asistenti) si neamtul Benjamin Cortus (rezerva). Austiacul Horst Brummeier a fost delegat observator de arbitri, iar norvegianul Nils Fisketjonn – observator de joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!