Presedintele CCA, observator in grupele Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 28, 2014

Kyros Vassaras_600x250

Grecul Kyros Vassaras a fost delegat de catre UEFA sa oficieze la un joc din etapa a 2-a a grupelor Ligii Campionilor. Presedintele CCA va superviza prestatia arbitrilor la partida dintre echipa lui Mircea Lucescu, Sahtior Donetk, si FC Porto. Din motive de siguranta, avand in vedere situatia din Ucraina, meciul se va disputa la Lvov, pe stadionul “Arena Lvov”. Ora de start va fi 21:45.

 

UEFA Champions League, Etapa 2

Marti, 30 septembrie 2014 

Sahtior Donetk – FC Porto, Grupa H

Arbitru: Cüneyt Çakır (TUR)

Arbitru asistent 1: Bahattin Duran (TUR)

Arbitru asistent 2: Tarik Ongun (TUR)

Arbitru aditional 1: Barış Şimşek (TUR)

Arbitru aditional 2: Süleyman Abay (TUR)

Al patrulea oficial: Çem Satman (TUR)

Observator arbitri: Kyros Vassaras (GRE)

Delegat UEFA: David Findlay (SCO)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!