Prahova | Incepe o noua scoala de arbitri

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 21, 2013

CJA Ph-siglaPe 30 martie 2013 va debuta o noua scoala de arbitri organizata de catre Comisia Judeteana a Arbitrilor “Dr. Emil Vlaiculescu” Prahova. Cursurile se vor desfasura sambata, incepand cu ora 10:00, la sediul AJF Prahova, din Ploiesti, strada Pielari, nr. 5.

Pot participa tineri cu varsta cuprinsa intre 15 si 25 ani.

Cererile se depun la sediul AJF Prahova, la domnul Paul Rosala – tel: 0722820648.

Formularul tip de inscriere il gasiti pe site-ul cja-prahova.ro sau la sediul AJF Prahova.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!