Practica inaintea debutului pentru noii observatori din Liga 3

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 16, 2016

Babadac Cristina_600x334_SdA

Comisia Centrala a Arbitrilor a organizat o actiune interesanta pentru cei mai noi observatori de arbitri de la nivelul Ligii a 3-a. Inainte de a fi delegati, ei au fost trimisi la jocuri din liga secunda, alaturi de observatorii oficiali. Scopul a fost ca acestia sa se familiarizeze cu noua postura, sa vada cum se face analiza jocului impreuna cu arbitrii, urmand sa intocmeasca si un raport de observare.
Printre cei mai noi observatori sunt: Cristina Babadac (foto), Petronela Anitoaie, Andrei Simonis, Marius Bocaneala, Florin Ungureanu, Petrica Burcea.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!