Povesti interesante din cariera fostului arbitru Ioan Danciu (VIDEO)

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 31, 2015

Ioan Danciu_TVParang_600x419

Fostul arbitru de prima liga Ioan Danciu (foto) a povestit, in stilui caracteristic, o parte din intamplarile traite de el in bogata-i cariera. Pe langa motivul care l-a determinat sa devina arbitru, veti afla si alte lucruri extrem de interesante din istoria arbitrajului romanesc. Chiar daca emisiunea este mai veche, va recomand sa o vizionati. Ea a fost difuzata la Televiziunea Parang, in 2012, cu ocazia implinirii de catre Ioan Danciu a varstei de 60 de ani.

 

PS: Maine veti putea urmari povestile unui alt fost arbitru de prima liga.                   

VEZI SI:

VIDEO: O emisiune interesanta cu fostul arbitru FIFA Sorin Corpodean

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!