Paul Zaharia a debutat ca delegat UEFA

Postat de Ionut BorcanNici un comentariusept. 19, 2015

Marti, 15 septembrie 2015, Paul Zaharia a debutat ca delegat UEFA. Evenimentul s-a petrecut la partida Paris SG – Malmö FF (scor: 0-0), din cadrul grupelor UEFA Youth League. Fiind la primul joc in aceasta postura, forul european l-a desemnat pe scotianul Scott Struthers ca mentor al sau.

Arbitrul si asistentii au fost din Luxemburg, iar cel de-al patrulea oficial si observatorul de arbitri din Franta. 

Paul Zaharia_facebook_260x282Paris SG – Malmö FF 0-0

Arbitru: Sven Bindels (LUX)

Arbitru Asistent 1: Ricardo Fernandes (LUX)

Arbitru Asistent 2: David Mateus Santos (LUX)

Al Patrulea Oficial: Stéphane Jochem (FRA)

Observator Arbitri: Laurent Duhamel (FRA)

Delegat UEFA: Paul Zaharia (ROU, foto: facebook)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!