Patru romance vor oficia in sferturile Women’s Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 23, 2016
albon.Dorcioman.Iugulescu.Massey.Tepusa_2

De la stanga: Albon, Dorcioman, Iugulescu

UEFA a delegat o brigada din Romania sa conduca partida dintre Rosengard (Suedia) si Frankfurt (Germania), contand pentru prima mansa a sferturilor de finala ale Women’s Champions League. La centru se va afla Cristina Dorcioman, iar la liniile de margine Petruta Iugulescu si Alexandra Apostu. Teodora Albon va indeplini rolul celui de-al patrulea oficial.

Partida se va disputa astazi, la Malmo, de la ora locala 20:00 (21:00 in Romania).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!