Ovidiu Hategan, delegat in preliminariile Campionatului Mondial

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 05, 2013

Sovre.Tudor.Hategan.Coltescu.Nica_Sociedad-Sahtior

Pe 15 octombrie 2013, in ultima etapa a preliminariilor Campionatului Mondial, Ovidiu Hategan a fost delegat sa conduca partida dintre Scotia si Croatia. Jocul din cadrul grupei A se va disputa pe stadionul Hampden Park, din Glasgow, de la ora locala 20:00 (22:00 in Romania).

Colegii de brigada ai aradeanului vor fi: Cristian Nica, Octavian Sovre si rezerva Sebastian Coltescu.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!