Observator roman, la un joc din sferturile de finala ale Champions League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 29, 2013

Sigla_ChampionsLeague_12-13Saptamana viitoare, in prima mansa a sferturile de finala ale Champions League, Romania va fi reprezentata de un observator de joc. Este vorba despre bucuresteanul Cristian Bivolaru, care va oficia la partida dintre Malaga (Spania) si Borussia Dortmund (Germania).

 

Jocul de pe ”Estadio La Rosaleda”, din Malaga, se va disputa pe 3 aprilie, de la ora 21:45.

Sarbul Zdravko Jokic a fost desemnat observator pentru arbitri, in timp ce acestia din urma vor fi anuntati de catre UEFA cu doua zile inaintea meciului.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!