Observator din Romania la finala Campionatului European – U19, feminin

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 31, 2016

“National Training Centre”, din Senec (Slovacia), va gazdui astazi finala Campionatului European feminin – sub 19 ani. Franta si Spania isi vor disputa trofeul, de la ora 20:00 (ora Romaniei). Eszter Urban, din Ungaria, va conduce jocul, in timp o romanca se va ocupa de partea organizatorica. Este vorba de Camelia Nicolae (foto), reprezentanta a Departamentului International din cadrul FRF si delegat UEFA din 2009.

Camelia Nicolae_200x258Franta – Spania, 20:00 (ora Romaniei)

Arbitru: Eszter Urban (HUN)

Arbitru Asistent 1: Lisa Rashid  (ENG),

Arbitru Asistent 2: Maryna Striletska (UKR)

Al Patrulea Oficial: Ivana Projkovska (MKD)

Observator Arbitri: Bo Karlsson (SWE)

Delegat UEFA: Camelia Nicolae (ROU)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!