O noua delegare in Primera Division pentru Cristian Lixandru

Postat de Ionut BorcanNici un comentariufeb. 07, 2015

CristiLixandru_VicenteCalderon_AtleticoMadrid_620x255

Romanul Cristian Lixandru (foto) a primit o noua delegare la un joc din Primera Division. El va fi al patrulea oficial la partida dintre Real Sociedad si Celta Vigo, contand pentru etapa a 22-a a campionatului spaniol. Colegii sai de brigada sunt: Santiago Jaime (arbitru), Jorge Bueno si Jose Carrera (asistenti).

Meciul de pe “Estadio Municipal de Anoeta”, din San Sebastian, se va disputa asta-seara, de la ora 23:00 (ora Romaniei) si va putea fi urmarit in direct pe DigiSport 2.

Ultima partida condusa de Cristian Lixandru a fost in Secunda B, Villarreal II – L’Hospitalet (scor: 1-2), pe 31 ianuarie 2015. Voi reveni cu amanunte despre acest joc.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!