O NOUA DELEGARE IN CHAMPIONS LEAGUE PENTRU OVIDIU HATEGAN

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariudec. 06, 2015

ovidu hategan

Prestatiile bune de la jocurile din Europa i-au adus o noua delegare in Liga Campionilor lui Ovidiu Hategan(foto:gettyimages). 

Marti, in etapa a 6-a din cadrul grupelor celei mai importante competitii de pe continent, la nivel de cluburi, arbitrul aradean va conduce SL Benfica – Atlético Madrid. El va fi insotit de  Octavian Sovre,Sebastian  Gheorghe (asistenti), Alexandru Tudor, Sebastian Coltescu (aditionali) si Adrian Ghinguleac (rezerva).

Sergey Zuev (Rusia) a fost desemnat observator pentru arbitri, iar Patrick Wattebled (Franta) pentru joc.

Jocul de pe” Estádio da Luz” din  Lisbona, va incepe la ora 21:45, ora Romaniei.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!