O noua delegare importanta pentru Istvan Kovacs

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 24, 2017

 Dupa ce la cursul de la Nyon Kovacs a fost printre cei mai apreciati la teste, UEFA l-a delegat la mansa decisiva pentru calificare in grupele Europa League. Acesta va oficia in play-off-ul Europa League, jocul dintre FK Shkendija si AC Milan, care va avea loc la Skopje, astazi, 24 august, de la ora 21.45 (ora României). Istvan va fi asistat de Vasile Marinescu, Ovidiu Artene şi al 4-lea ofical Marius Avram.Observatorul pentru arbitri al partidei este olandezul Marinus Koopman.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!