Nicolae Grigorescu, observator la un turneu international de junioare

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 19, 2014

Nicolae Grigorescu_or_205x235Timisoreanul Nicolae Grigorescu a fost delegat de UEFA sa oficieze ca observator de arbitri la una dintre grupele Turului de Elita al Campionatului European feminin sub 19 ani. Urmeaza ca fostul mare asistent FIFA sa fie anuntat in ce tara se va deplasa.

Jocurile sunt programate a se disputa pe 5, 7 si 10 aprilie 2014.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!