Nicolae Grigorescu, observator la un joc din grupa Romaniei

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 13, 2019

Nicolae Grigorescu a fost desemnat observator de arbitri la partida Norvegia – Insulele Feroe, din grupa Romaniei. Meciul din preliminariile Euro 2020 se va disputa vineri, 15 noiembrie, de la ora 19:00.

NORVEGIA – FAROE ISLANDS, Grupa F

Arbitru: Fran Jović (CRO)

Arbitru asistent 1: Ivica Modrić (CRO)

Arbitru asistent 2: Hrvoje Radić (CRO)

Al patrulea oficial: Igor Pajač (CRO)

Observator arbitri: Nicolae Grigorescu (ROU; foto)

Delegat UEFA: Philippe Prudhon (FRA)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!